Aktualności

Dzień Drzewa 2018

Dzień Drzewa postanowiliśmy uczcić spacerem do pobliskiego parku. Nasze dzielne maluszki z pomocą cioć i "węża Wiktora" mogły obserwować drzewa, krzewy i spadające z nich liście.

 

Dzień Znaczka Pocztowego 2018

Z okazji Dnia Znaczka Pocztowego, żłobkolaczki nauczycły się jak przyklejak znaczki i wysyłać listy. Wszystkie dzieci z zainteresowaniem przyglądały się wielkiej, czerwonej skrzynce i z radością wrzucały do niej swoją korespondencję :)

 

Pasowanie na Żłobkolaczka 2018

16 października 2018r. w Niepublicznym Żłobku "Akademia Maluszka"  miało miejsce uroczyste Pasowanie na Żłobkolaczka połączone z Dniem Edukacji Narodowej. Wszystkim przybyłym gościom zaprezentowały się dzieci z grupy Ananasków i Mandarynek. Po występach Pani Dyrektor Daria Michalska oficjalnie przyjęła dzieci do grona Żłobkolaczków wielką,  kolorową kredką :) Każde dziecko otrzymało pamiątkowy dyplom oraz "cukierek obfitości". Po wykonaniu pamiątkowych zdjęć, wszyscy goście zostali zaproszeni do słodkiego poczęstunku. Serdeczne podziękowania nalezą się rodzicom i przybyłym gościom za wspólne świętowanie tego ważnego dla dzieci wydarzenia.

 

Witami jesień

W nietypowy sposób dzieciaczki z Niepublicznego Żłobka "Akademia Maluszka" postanowiły przywitać jesień. W pierwszy dzień jesieni dzieci przyniosły różnokolorowe wrzosy, które przy pomocy opiekunek zasadziły w donicach. Piekne, kolorowe rośliny przyodzobiły przedszkolny ogród. Dzieciom najwięcej radości sprawiła możliwość zabawy w ziemi :)  

 

Teatr Iluzji

W połowie września dzieci z Niepublicznego Żłobka "Akademia Maluszka" odwiedził tajemniczy iluzjonista, który bardzo zaciekawił maluszki swoim występem. Dzieci miały okazję zamienić się w małych magików, ucząc się czarodziejskiego zaklęcia " Abra cadabra bum". Nasi mali czarodzieje wykonali kilka ciekawych sztuczek magicznych, np. zmieniali kolor piłeczek. Na koniec wszyscy widzowie podziękowali a pokaz gromkimi brawami :)

 

057137